Dart - znana i lubiana rozrywka na całym świecie!

Dart, potocznie nazywany grą w lotki/strzałki /rzutki, ostatnimi czasy zyskuje na popularności.  Gra w lotki jest zarówno profesjonalnym sportem jak i znaną i lubianą rozrywką na całym świecie.
Jest idealną zabawą zarówno dla młodszych jak i starszych, początkujący jak i bardziej zaawansowanych graczy.
Grać w nią można w domu, w pubie, w pracy, wewnątrz pomieszczeń i na świeżym powietrzu.
Jest to rozrywka zapewniająca ruch oraz wysiłek umysłowy – np. trzeba tak wycelować i rzucić lotką, aby trafiła ona w pole o największej wartości liczbowej.Gra polega na rzucaniu lotkami do tarczy i zdobywaniu punktów. Tarcze mogą być zbudowane z różnych rodzajów materiału: drewno, tektura, włókno sisalowe oraz tworzywo sztuczne. Lotka może być wykonana z drewna lub ze stopów rożnych materiałów. Grot lotki może być ostry (steel tip) lub miękki (soft tip).

Podstawowe zasady gry jak i budowa tarczy podobne są dla tarczy z grotami miękkimi jak i grotami stalowymi.

Tarcze Emprex przystosowane są do gry lotkami z miękkimi grotami.
Tarcza wykonana jest z tworzywa sztucznego o perforowanej powierzchni. Każdy otwór ma średnicę wielkości średnicy grota lotki (ok. 2mm) .

W przypadku tarczy elektronicznej, gdy lotka trafi w tarczę uruchamiany jest czujnik rejestrujący w które pole trafiła lotka. Dane te są rejestrowane przez komputer  i  odpowiednie punkty pojawiają się na wyświetlaczu.

Tarcze Emprex zapakowane są w kolorowe pudełko z informacją w języku polskim. Dołączona jest także polska instrukcja obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami: